BLACK
Regulamin zakupów
Regulamin zakupów w sklepu internetowego GREENES
 
   1.
      Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową za pośrednictwem sieci Internet.
       
   2.
      Wszystkie produkty oferowane w sklepie są świeże, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 
 
   3.
      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  
   4.
      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy paragon lub fakturę VAT na życzenie klienta. 
       
   5.
      Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

   6.
      Możliwe są następujące formy płatności:  
 
 
Kartą płatniczą - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
 
 
ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Płacę z IKO, Pekao24Przelew, Płacę z City Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem i Płacę z Alior Cync, Millennium, db Transfer, Eurobank,Credit Agricole przelew online, Płacę z Invest Bank - Płatności Internetowe.
 
ePłatności - Deutsche Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A., Crédit Agricole, Raiffaisen Bank Polska S.A.
  • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie.  
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  •  
      Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu. 
 
   7.
Przybliżony czas oczekiwania na realizację zamówienia (w dniach roboczych) wynosi około 2 dni. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu. 
 
      W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu. 
 
      Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską 


  8.
      W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy do nas odesłać. Koszty wysyłki ponosi Klient.
Kupujący może odstąpić od umowy  bez podanie przyczyny w terminie 10 dni od daty otrzymania zamówionego towaru, w przypadku płatności kartą, zwrot środków zostanie wykonany na kartę.  W innym przypadku, zwrot kosztów następuje na konto przez klienta.
       
  9.
      Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu otrzymania towaru. Następnie odsyłamy  towar (na koszt sklepu) lub zwracamy pieniądze .
       
 
  10.
      Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  
 
  11.
      Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.


                                                Greenes

 
 
  
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl